KDO JSME?

Jsme skupina mladých lidí, kteří přišli na to, že život s Bohem je neskutečně vzrušující a opravdu stojí za to. Věříme, že Bible je naprosto aktuální pro mladé lidi i dnes. Nikomu neříkáme, v co má věřit, ani co si má myslet, ale chceme pomáhat všem, kdo hledají směr a smysl pro svůj život. Naším posláním je propojovat lidi s Bohem i mezi sebou. Proto na Connectu vytváříme místo, kde se mladí lidé mohou setkat v přátelském a srozumitelném prostředí s Bohem a budovat s ním zdravý a rostoucí vztah. Jsme součástí sboru Apoštolské církve v Brně.

Pondělní setkání

Pondělní setkání Connectu je naší hlavní událostí týdne. Ročně máme přes 40 setkání, od začátku září do konce června jedeme naplno, během letních prázdnin máme přestávku. Náš program bývá rozmanitý, máme několik typů setkání. Na klasickém setkání zpíváme s kapelou několik písní na oslavu Boha, máme zamyšlení z Bible na konkrétní téma, na konci malé občerstvení a jsme prostě spolu. Jednou za měsíc uděláme Connect formou kavárny, kam zveme inspirativní hosty. Každý rok máme i několik speciálních setkání, kdy se například více zaměříme na chvály anebo kdy hrajeme hry anebo uděláme setkání někde v parku.

pozadi.jpg
Skupinky

 

 

 

 

Máme v rámci Connectu 4 domácí skupinky. Jde o hlubší společný čas mimo pondělní setkání. Usilujeme o to, aby jednotlivé skupinky byly rozmanité, tvořivé a motivující, proto máme skupinky se zaměřením na modlitby a na chvály a také skupinky pro holky a kluky odděleně. 

skupinkyyy.jpg
Výjezdy

 

 

 

 

 

O Velikonocích a Vánocích uspořádáme vícedenní výjezdy. Jsou to dvě nejlepší akce z celého roku, na které se připravujeme zvláštním způsobem. Na výjezdy zveme speciální hosty a organizujeme je vždy na konkrétní téma.

vikendovka.jpg